АКТУАЛЬНО

Кубок світу з біатлону: Дудченко та Підручний відібралися до гонки переслідування

Сьогодні, 8 грудня, на другому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24, який відбувається в австрійському Гогфільцені, відбулася чоловіча спринтерська гонка. Україну в цьому змаганні представляли п’ять біатлоністів: Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Артем Тищенко, Артем Прима і Тарас Лесюк.

Серед українських спортсменів найкращий результат показав Антон Дудченко, фінішувавши на 47-му місці. Також до гонки переслідування відібрався Дмитро Підручний, зайнявши 52-е місце. Решта українських біатлоністів, на жаль, не потрапили до топ-60 і пропустять персьют.

Варто відзначити, що для Дмитра Підручного це була перша гонка цього біатлонного сезону. Капітан збірної України пропустив стартовий етап у шведському Естерсунді через травму.

Переможцем спринту став норвежець Тарьєй Бьо, друге місце посів його співвітчизник Стурла Легрейд, а трійку призерів замкнув швед Себастьян Самуельссон.