АКТУАЛЬНО

Чоловіча гонка переслідування на етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді: українці залишаються поза заліковою зоною

У неділю, 3 грудня, в Швеції на етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді відбулася чоловіча гонка переслідування. Представники України, Антон Дудченко та Богдан Цимбал, не змогли фінішувати у топ-40 та отримати залікові очки. Дудченко посів 41-ше місце, а Цимбал став 54-м.

Переможець гонки став швед Себастьян Самуельссон, друге місце зайняв Філіп Наврат з Німеччини, а третє – норвежець Ветле Шостад Крістіансен.

Результати чоловічої гонки переслідування в Естерсунді:

1. Себастьян Самуельссон (Швеція, 1+1+0+1) – 31:38.4
  2. Філіп Наврат (Німеччина, 0+0+1+1) – +5.1
  3. Ветле Шостад Крістіансен (Норвегія, 0+0+1+0) – +7.2 …
  4. Антон Дудченко (Україна, 1+2+0+0) – +3:48.1
  5. Богдан Цимбал (Україна, 2+1+1+1) – +6:06.4

Наступний етап Кубка світу відбудеться в австрійському Гогфільцені з 8 по 10 грудня. Гонки Кубка світу з біатлону транслюються на сайті Суспільне Спорт та місцевих телеканалах Суспільного мовлення.