АКТУАЛЬНО

Динамо легко розібралося з Рухом: голи Тимчика та Кабаєва забезпечили перемогу

У неділю, 26 листопада, футбольний поєдинок на стадіоні імені Лобановського призначений на 15-й тур української Прем’єр-ліги об’єднав два сильних клуби – “Динамо” та “Рух”. Гра завершилася перемогою киян з рахунком 2:0.

Першим героєм матчу став Олександр Тимчик, який вивів “Динамо” вперед на 6-й хвилині гри. Пізніше, на 43-й хвилині, Владислав Кабаєв подвоїв перевагу господарів, забивши свій перший гол за “Динамо” у 36 матчах за клуб.

Ця перемога забезпечила “Динамо” 22 очки та п’яте місце в турнірній таблиці УПЛ, з трьома грою у запасі. Зазначимо, що обидва голи киян стали результатом помилок голкіпера “Руху” Герети, який вибивав м’яч на футболістів “Динамо”.