АКТУАЛЬНО

Олімпійські ігри 2024 у Парижі завершилися

У Парижі завершуються Олімпійські ігри 2024 року, і збірна США тріумфально посіла перше місце в загальнокомандному заліку. Американські спортсмени здобули 126 медалей, серед яких 40 золотих, 44 срібних і 42 бронзові нагороди. Таким чином, Сполучені Штати зберегли свою домінуючу позицію на світовій спортивній арені.

Збірна Китаю зайняла друге місце, завоювавши 91 медаль, включно з 40 золотими, 27 срібними та 24 бронзовими нагородами. Цікаво, що США та Китай зрівнялися за кількістю золотих медалей, що підкреслює високу конкуренцію між цими двома країнами.

Третє місце посіла збірна Японії, яка здобула 45 медалей: 20 золотих, 12 срібних та 13 бронзових. Японські спортсмени вкотре підтвердили свою силу на світовій арені, особливо в домашніх видах спорту.

Україна завершила Олімпійські ігри на 22-му місці в загальнокомандному заліку, здобувши 12 медалей, зокрема три золоті. Це досягнення свідчить про високий рівень підготовки українських спортсменів і їхню здатність конкурувати на найвищому рівні.

На церемонії закриття Олімпійських ігор, яка відбувається на центральному стадіоні Парижа, глядачі знову побачили яскраві й незабутні моменти. Серед них — фігури, знайомі з церемонії відкриття, як-от вершник у сріблястих обладунках, якого порівняли з біблійною Смертю. Водночас на сцені з’явився новий персонаж, одягнений у золото, що символізує завершення змагань і тріумф переможців.