АКТУАЛЬНО

“Челсі” виграв у “Шеффілд Юнайтед”, “Манчестер Сіті” зіграв унічию з “Крістал Пелас”

У 17-му турі чемпіонату Англії з футболу відбулися два захоплюючі поєдинки, де “Челсі” та “Манчестер Сіті” продемонстрували свою гру перед футбольною аудиторією.

“Челсі” 2:0 “Шеффілд Юнайтед”

На своєму полі “Челсі” з українським вінгером Михайлом Мудриком здобув впевнену перемогу над “Шеффілд Юнайтед” з рахунком 2:0. Поєдинок на “Стемфорд Бридж” у Лондоні був насиченим емоціями.

У першому таймі голів не було, але на 54-й хвилині “Челсі” вивівся вперед завдяки голу Коула Палмера після прострілу Рахіма Стерлінга. На 61-й хвилині Ніколас Джексон подвоїв перевагу команди, використавши пас від Палмера.

Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі “синіх” та провів на полі 69 хвилин, виявивши себе як важливий гравець команди. Його замінив Енцо Фернандес.

Після цієї перемоги “Челсі” піднявся на десяте місце в АПЛ, набравши 22 очки, тоді як “Шеффілд Юнайтед” залишається на останньому, 20-му місці, з 8 балами.

У наступному турі “Челсі” зіграє на виїзді проти “Вулвергемптона” 24 грудня, а “Шеффілд Юнайтед” вирушить у гості до “Астон Вілли” 22 грудня.

“Манчестер Сіті” 2:2 “Крістал Пелас”

У паралельному матчі “Манчестер Сіті” зіграв унічию з “Крістал Пелас” з рахунком 2:2. Матч на домашній арені став драматичним та насиченим подіями.

На 24-й хвилині “Манчестер Сіті” вийшов вперед завдяки голу Джека Гріліша, а на 54-й хвилині Ріко Льюїс подвоїв перевагу “городян”. Однак “Крістал Пелас” не здавався, і на 76-й хвилині Жан-Філіп Матета скоротив відставання в рахунку. У компенсований час матчу Мікаель Олісе реалізував пенальті та вирвав нічию для “орлів”.

Після цього матчу “Манчестер Сіті” залишився на четвертій позиції в АПЛ, маючи в активі 34 очки, тоді як “Крістал Пелас” знаходиться на 15-му місці з 17 балами.

У наступному турі “Манчестер Сіті” зіграє на виїзді проти “Евертона” 27 грудня, а “Крістал Пелас” прийматиме “Брайтон” 21 грудня. Футбольні фани можуть очікувати на нові емоції та захоплюючі моменти в надзвичайно конкурентоспроможній Прем’єр-лізі.