АКТУАЛЬНО

Україна виграла в Алжиру на Чемпіонаті Світу з міні-футболу: 9:1

Збірна України з міні-футболу розпочала свій виступ на Чемпіонаті світу-2023 з упевненої перемоги над командою Алжиру з рахунком 9:1. Алжирці відкрили рахунок уже на 8-й хвилині матчу, але українці швидко відновили баланс і з легкістю домінували на полі. Перший тайм завершився з рахунком 1:1.

Однак у другій половині матчу українська збірна почала демонструвати свою перевагу. На 29-й хвилині вони вперше вийшли вперед і невдовзі подвоїли свою перевагу після автоголу алжирця. На 39-й хвилині збірна Алжиру оформила другий автогол, а після цього українець Ігор Кострома забив ще один гол.

До кінця матчу “синьо-жовті” забили ще чотири голи, підсумковий рахунок склав 9:1 на користь України. Збірна України очолила свою групу з трьома очками. У цій групі також перебувають Чехія і Таїланд, які поки не провели свій матч. Українські футболісти продемонстрували чудову гру і сподіваються на успішний виступ на турнірі.