АКТУАЛЬНО

Роналду вражає: дубль за три хвилини в Чемпіонаті Саудівської Аравії

У матчі 14-го туру чемпіонату Саудівської Аравії проти “Аль-Ахдуда”, Кріштіану Роналду, форвард “Аль-Насра”, продемонстрував свій неймовірний футбольний талант, оформивши дубль за три хвилини.

На 77-й хвилині гри, Кріштіану подвоїв перевагу своєї команди, а за три хвилини вразив ворота суперника неординарним голом. Роналду використав ситуацію, коли голкіпер гостей вийшов за межі карного майданчика, і вдало перекинув його здалеку, відзначившись неймовірною точністю та витонченим майстерством.

Завдяки вражаючій грі португальського нападника, “Аль-Наср” здобув перемогу з рахунком 3:0, зберігаючи впевнену позицію в чемпіонаті Саудівської Аравії. Після цього матчу, команда з 34 очками займає друге місце в турнірній таблиці, випереджаючи третю “Аль-Хіляль” на один бал, хоча той провів на одну гру менше.

Цього сезону Роналду продовжує лідирувати в бомбардирських перегонах, забивши 15 голів та віддавши 7 асистів у 13 матчах. Відзначається його вища результативність порівняно з конкурентами, зокрема, випереджаючи нападника “Аль-Хіляля” Александара Мітровича на 5 голів.

Нагадаємо, що перехід Кріштіану Роналду до “Аль-Насра” відбувся наприкінці грудня минулого року, коли він підписав контракт до літа 2025 року. Заробітна плата футболіста в саудівському клубі становить приблизно 200 мільйонів доларів на рік, що свідчить про його величезний внесок у команду.

Станом на зараз, “Аль-Наср” зазнає успішного сезону, а Кріштіану Роналду продовжує залишати слід у світовому футболі, залишаючись одним із найяскравіших і впливових футболістів свого покоління.